VIP karta

VIP KARTA

W podziękowaniu za wybranie Achilles Centrum Rehabilitacji Ortopedycznej przygotowaliśmy dla Państwa specjalną VIP kartę lojalnościową, uprawniającą do upustu i specjalnych ofert 🙂

KORZYŚCI Z POSIADANIA KARTY

  • Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne
  • stały rabat 10 procent na zabiegi, ćwiczenia i masaże
  • zmienne /okazjonalne rabaty i promocje

Wykwalifikowany personel po uprzednim dokładnym zbadaniu i zrozumieniu problemu dobierze odpowiednia terapię do potrzeb Każdej z Pań z Naszej oferty:

  • indywidualne ćwiczenia / rehabilitacja ruchowa wielu schorzeń,
  • zabiegi fizykalne /zabiegi elektrolecznictwa, magnetoterapia, laserolerapii, krioterapia, ultradźwięki,
  • kinesjology taping / w bólach kręgosłupa, bólach stawów kolanowych, stawów łokciowych, po skręceniach stawów skokowych i wielu innych,
  • masaż leczniczy / całego kręgosłupa, masaż odcinkowy- rozluźni mięśnie odżywi tkanki, przyspieszy odnowę , wzmocni i uelastyczni aparat ruchu,
  • techniki relaksacji mięśni /terapia punktów bólowych / terapia punktów spustowych,
  • kompleksowa fizjoterapia osteoporozy,
  • Terapia dna miednicy /-usunięcie lub zmniejszenie nietrzymania moczu,-rehabilitacja przed i po operacjach ginekologicznych/,

Specjalnie dla przyszłych mam”Aktywne 9 miesięcy”

Zanim nastąpi poród zapraszamy na specjalny autorski program ćwiczeń dla kobiet w ciąży, dzięki któremu mama poprawi kondycję i będzie lepiej przygotowana do porodu.

Dobieramy terapię łagodzącą różne dolegliwości bólowe w ciąży i po porodzie /masaże, kinezjology taping, terapię punktów bólowych/. Udzielamy porad i pomoc w profilaktyce nawałów mlecznych, zapalenia piersi.

Zadbaj o siebie i zrzuć zdrowo parę zbędnych kilogramów

Indywidualna bezpieczna gimnastyka wspomagana elektrostymulacją osłabionych mięśni wysmukli Twoje ciało i doda Ci energii. Ćwiczenia pomogą spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Program ćwiczeń jest układany indywidualnie przez wykwalifikowanego mgr fizjoterapii po wcześniejszym dokładnym zbadaniu, zebraniu wywiadu i poznaniu ewentualnych schorzeń towarzyszących, co pozwala na dobranie bezpiecznych ćwiczeń dla każdej osoby.

Specjalnie dla ważnej Ci osoby przygotowaliśmy wyjątkowy prezent „Kupon Zdrowia” jest to pakiet zabiegów na dowolną kwotę!

Kupując pakiet podarunkowy wykazujesz wyjątkową troskę o najważniejszą sprawę w życiu każdego człowieka jaką jest zdrowie. Osoba zgłasza się do Nas z otrzymanym kuponem a my gwarantujemy otoczyć najlepszą troską i tak dobrać terapię by pomóc lub zapobiec progresji choroby. Jest to doskonały prezent dla osób starszych jako turnusu rehabilitacyjnego jak i dla ludzi młodych zapracowanych, wymagających jako forna profilaktyki i łagodzenia dolegliwości bólowych związanych z przeciążeniami w pracy, złymi nawykami w życiu codziennym oraz urazami związanymi z uprawiania hobby.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej:

TEL. 17 30 70 717
KOM. 883 436 900
UL. PONIATOWSKIEGO 4
RZESZÓW (MAPA)
GODZINY OTWARCIA:
08.00-18.00